Fotowoltaika dla firm

Masz dość niepewności związanej z cenami energii na Rynku? Bądź niezależny – sam produkuj energię elektryczną. Dobierzemy najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa, które pozwoli Ci oszczędzić od paru do paruset tysięcy złotych w skali roku.

Zobacz, jak łatwo możesz zyskać!

Audyt + analiza + projekt

Przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorstw jej wielkość dobieramy w zależności od realnego zapotrzebowania na energię. Podczas audytu przeprowadzamy dokładne symulacje pracy instalacji w zależności od miesiąca, dnia i godziny. Dobrze zaprojektowana instalacja zapewnia szybki czas (5-6 lat) zwrotu.

Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie. Uważamy, że każdy element instalacji jest istotny, dlatego nie oszczędzamy na zabezpieczeniach czy okablowaniu. Wszystkie proponowane przez nas komponenty są od największych producentów na świecie i posiadają niezbędne certyfikaty. Moduły, na których pracujemy znajdują się na liście TIER1 oraz posiadają 25-letnią gwarancję mocy.

Zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi kompleksowo. Od projektu, wyceny przez montaż oraz dokumentację do zakładu energetycznego. Współpracujemy z bankami, dzięki czemu możemy zaproponować leasing instalacji PV.

Tania i ekologiczna energia przez najbliższe 25 lat.

Instalując moduły fotowoltaiczne na dachu firmy zapewniasz sobie tanią i ekologiczną energię przez najbliższe 25 lat. Dodatkowo od połowy 2019 roku energia elektryczna wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną może być rozliczana na preferencyjnych zasadach.

Dzięki temu nie ma potrzeby magazynowania energii w akumulatorach – teraz sieć elektroenergetyczna pełni rolę buforu. Rozliczenie prosumenckie dla firm jest aktualnie najlepszym „dofinansowaniem” na rynku.

Firmy, które zdecydowały się już na instalację fotowoltaiczną chwalą sobie zmniejszenie rachunków za energię elektryczną oraz zainteresowanie jakie wzbudza instalacja na dachu firmy!

Instalację fotowoltaiczną można również wziąć w leasing rozkładając koszt inwestycji na dogodne raty leasingowe.

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Umów się na bezpłatny audyt – nasi specjaliści odezwą się do Ciebie.

Kalkulator fotowoltaiczny dla firmy

Ustaw wartość miesięcznego zapotrzebowania:
Lub wpisz tutaj:
kW
  Dane
 • kWh
  Tyle rocznie wyprodukujesz energii elektrycznej
 • Ilość paneli
 • kW
  Moc instalcji
  Oszczędności
 • Koszt całkowity (netto)
 • Czas zwrotu inwestycji
 • Zaoszczędzisz po 10 latach
 • Zaoszczędzisz po 20 latach
  Ekologia
 • Twoja instalacja fotowoltaiczna ograniczy emisję CO2 do atmosfery równą co do wartości zasadzeniu:

  Drzew
 • lub przejechanie:

  km
  kilometrów

 Kontakt

SolarTree Solutions
Sp. z o.o.

NIP: 675 17 09 073
REGON: 38391250800000
KRS: 0000795465

Skontaktuj się z nami

Napisz email:

Adres:

ul. Dzielskiego 1
31-465 Kraków

Skontaktuj się przez formularz: